Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Har brukt helga på Næra, Slik som vi pleide før! For noen herlige dager vi hadde sammen!
Alt vi lærte sammen gjennom årene, og alt vi gjorde! Første båttur, første fisken, første telttur (i hagen) alle sykkelyurene som ble til lange netter med mopedkjøring og skruing! jeg ta med meg alt til vi treffes igjen! Også skal jeg fortelle om alle rare mømmelmenn og anna morsomheter je har møtt på vegen!
Håper du har det godt og at du har litt å glåme på der du er nå med det gode luringsmilet ditt!
Kjære fineste veslegutten min️. Så utrolig lei meg på dine å mine vegne , att livet ditt ikke ble som du drømte om. Men vit , jeg er vanvittig stolt over alt du har fått til, alt du har skapt deg og alt du har gitt oss ️.Savner deg så mye😭😭. Evig glad i deg️. Mamma💔.